+1 głos
174 wizyt
w Wieści przez użytkownika (130)
edycja przez użytkownika

Zakończyło się Słowackie śledztwo w sprawie wypadku, w którym zginął 57-letni niczemu winny Słowak. Polacy których dotyczył zarzut pędzili ulicami Słowacji swoimi luksusowymi autami, nie zważając na innych uczestników ruchu. 

Według prokuratury świadomie narazili oni na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia innych uczestników ruchu drogowego. Wypadek miał miejsce w 2018 roku, w jego wyniku zginął 57-letni Słowak, a jego żona i syn trafili do szpitala. 

Słowacka prokuratura odbija ataki związane z zastrzeżeniem na temat długo trwającego postępowania, tłumacząc się pandemią COVID i napływającymi od poszkodowanych wnioski o uwzględnienie kolejnych ekspertyz dotyczących roszczeń

Trzech naszych rodaków usłyszało zarzuty spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym i spowodowania śmierci w wyniku wypadku drogowego w okolicach Dolnego Kubina na Słowacji. Za to przestępstwo będzie im grozić od 15 do 20 lat pozbawienia wolności. 

Marcin L., który spowodował śmierć mężczyzny, trafił do aresztu, ale wyszedł z niego 6 czerwca 2019 roku po wpłaceniu 25 tysięcy euro kaucji. Adam Sz. i Łukasz K. również wyszli z aresztu po wpłaceniu 20 tys. euro kaucji.

1 komentarz

+1 głos
przez użytkownika (160)
I bardzo dobrze, następni piraci pomyślą nim narażą czyjeś zdrowie i życie swoimi fanaberiami, jak lubią zap**ć to na tor!
przez użytkownika (1.7k)
racja!!!!!!!!
...