0 głosów
1.2k wizyt
w Wieści przez użytkownika (1.5k)

5 grudnia do komendy policji w Bielsku Białej wpłynęło zawiadomienie o obywatelskim ujęciu pijanego kierowcy Saaba. Na miejscu interweniowały dwa patrole policji. Zatrzymany nie był w stanie ustać na nogach.

Pijanemu 50 latkowi rozważni przechodnie zabrali kluczyki i zawiadomili policję o nietrzeźwej osobie próbującej wsiąść za kierownice samochodu. Policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia zawiadomiła karetkę, ponieważ mężczyzna miał także rozciętą głowę. Mężczyzna bluzgał policjantów i zachowywał się bardzo nerwowo. 

Na chwilę obecną nie ma bezpośredniego świadka kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, bowiem nikt nie widział jak mężczyzna podjechał autem pod sklep.

Tyle się słyszy o tym, żeby nie wsiadać nietrzeźwym za kierownicę samochodu, a jednak wciąż się to zdarza. Ostatnio nawet celebryci wpadają jeden po drugim czy to pod wpływem, czy też prowadząc pojazd bez uprawnień.

Pojazd został odholowany na policyjny parking. W samochodzie przebywał także pies - owczarek. Zwierzak został nakarmiony i napojony przez obsługę sklepu, a następnie odwiezione przez policję do schroniska.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na ten post.

...